Historia Firmy:

Firma rozpoczęła działalność w 2010 roku jako e-commerce detaliczny na Rynku Węgierskim zdobywając cenne doświadczenie w branży e-commerce, jednocześnie prowadząc działania dla promocji wymiany handlowej między firmami z Polski i Węgier,

W 2014 rozszerzyliśmy działalność o usługi dla Polskich firm e-commerce poszukujących rozwoju swoich usług na Węgrzech i w Rumunii,

Dzisiaj Consulting Hungary obsługuje szerokie portfolio Polskich firm e-commerce obsługując ich sprzedaż i wysyłki na rynkach Węgierskim ale i Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Słowenii, Austrii i Grecji,

Nasze motto: Twój Sukces jest naszym sukcesem.

Kierownictwo Consulting Hungary:

Nasz zespół to doświadczeni profesjonaliści działający w sektorach e-commerce, logistyki i rozwoju biznesu.

To dzięki nam wejście Twojej firmy na rynki Europy środkowej przebiegnie szybko i sprawnie.

 
 

Nasi klienci cenią sobie w naszej współpracy

  • Obniżenie kosztów logistycznych - nawet o 80% w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań logistycznych,
  • Niskie koszty logistyczne, organizacyjne i administracyjne - nasz zespół jest gotowy i czeka na Twoje wytyczne, nasze biuro i linie telefoniczne są do twojej dyspozycji.
  • Krótki czas wejścia na rynek - od pierwszego kontaktu do wdrożenia działającego rozwiązania dla Twojej firmy mija średnio 30 dni kalendarzowych.
  • Niskie koszty rozpoznania rynku węgierskiego - dostajesz od nas rzetelne informacje, analizy i wsparcie w podejmowaniu kluczowych decyzji.
  • Różnorodność kompetencji i szerokie know-how - możemy dopasować nasze usługi do e-biznesu z każdej branży.
  • Niskie ryzyko inwestycji - mamy 10 letnie doświadczenie na rynku węgierskim, dobrze znamy upodobania i potrzeby węgierskich klientów. Doradzimy Ci działania, które mają największy potencjał rozwoju.
  • Profesjonalny zespół reprezentuje Twoją firmę - służymy wsparciem i radą w kontaktach i negocjacjach z dostawcami i kontrahentami.